אודותינו

34ו.jpgאודות המרכז הישראלי לדיילות

עסק מוצלח הוא עסק שמאגר לקוחותיו גדל מידי יום. אנו במרכז הישראלי לדיילות מומחים בלהגדיל מאגרי לקוחות ע"י דיילות. אנו פועלים על פי שיטה וטכנולוגיה ייחודית אשר הגדילה לאלפי לקוחות את החשיפה וההכנסות.
איך הכל התחיל?

נעים להכיר, אני ורד בקסי לוי- בעלת החברה ונמצאת בתחום משנת 2001. התחלתי כשכירה ועבדתי כדיילת למשך 4 שנים.

בשנת 2005, בהיותי בת 20 רכשתי את החברה והתחלתי לפתח שיטות וטכנולוגיות להגדלת מאגרי לקוחות למגוון רחב של עסקים. השיטה מצדיקה את עצמה ומוכיחה את יעילותה בהעלאת המכירות בעסק.

עם השנים התפתחתי, למדתי דברים חדשים וכיום אני מנהלת את החברה כבר 13 שנה, ובנוסף גם יועצת עסקית במקצועי.

החזון שלי הוא לתת כלים להצלחה בשיווק העסק, הגדלת מאגרי הלקוחות והעצמת החשיפה לעסק. בנוסף הכיף שלי ללמד ולהעניק פרנסה לבני נוער, חיילים, סטודנטים ולאנשים שאוהבים לעבוד בפרויקטים משתנים.

עסקים מקבלים מאתנו שירותי שיווק, מיתוג וקידום מכירות בהתאם לאסטרטגיה שנתפרת לכל עסק ולכל אירוע.
במרכז הישראלי לדיילות, השירות ניתן לך ברמה האישית, בליווי צוות המתמחה במציאת פתרונות כיצד להגשים את החלום שלך במציאות, ולהגדיל לך את החשיפה ומאגר הלקוחות בעסק שלך.

 

להלן פירוט החבילות:
חבילת שיווק הכי מיוחד:
עסקים שמעוניינים לאסוף לידים ולהרחיב את כמות לקוחותיהם נהנים מחבילה יצירתית ושפע רעיונות מיוחדים כדי למשוך תשומת לב ולהיחשף ללקוחות חדשים בעזרת דיילות אנרגטיות, חייכניות, בעלות תקשורת בין-אישית טובה המניעות לפעולה ודואגות להכניס את הלקוחות ישירות לעסק שלך. כדי להשיג את המקסימום ולוודא שהדיילות שלך ישאירו רושם בלתי נשכח ניתן להשתמש בתלבושות מעניינות ממבחר התלבושות העשיר שלנו. בנוסף, נשמח לעזור לך עם פריטי קד"מ, הפקת פליירים, איסוף לידים באמצעות טאבלטים, לוגיסטיקה ופיקוח מקצועי.

לגלריית השיווק לחץ כאן.


חבילת קידום מכירות:
הגדלת המכירות חשובה לכל עסק. כדי לעודד מכירות בדרך יצירתית המושכת תשומת לב, נציב עבורך דוכנים עם דיילות מכרתיות אשר יציגו את המוצר ויעודדו קנייה.

השירות מוצלח במיוחד אם מפיקים את פרויקט המכירות באופן שימשוך את העין ויצור באזז. לכן, ניתן להשתמש בפרטי לבוש אחידים, בדוכני מכירות ממותגים בשילוב עם אטרקציות בלתי נשכחות. להצלחת פעילות המכירות נשמח לעזור לך עם הפקת פריטי קד"מ, ייעוץ מקצועי ופיקוח מקצועי, וכך להפיק את המרב מהפעילות.

לגלריית המכירות לחץ כאן.


חבילת אירועי יוקרה עסקיים:
קהל יוקרתי מצפה לקבל את הטוב ביותר. דוגמניות מקצועיות ויפהפיות יעניקו לאירוע עסקי מגע יוקרתי, אלו הפנים הרשמיות של האירוע. בין אם מדובר באירוע למכירת רכבי יוקרה, כנסים למובילי דעה, יזמים או אירועי אופנה ולייף סטייל. החבילה יוקרתית אך גם נגישה ונמצאת בהישג ידך. הייעוץ שלנו מאפשר לך לתפור את התפאורה היוקרתית המושלמת כגון שטיח אדום, שמפניה, קינוחים ייחודיים ועוד.

לגלריית אירועים וכנסים לחץ כאן.


חבילת הפקת אירועים:
עמדות רישום, אישורי הגעה לאירועים פרטיים או עסקיים, קבלת האורחים ורישומם… כל אלה חיוניים להצלחת האירוע. כחלק מהענקת סל פתרונות מלא ללקוחותינו אנו מתמחים גם בפרטים הקטנים כדי שלך יהיה אירוע מוצלח בראש שקט. הפקת אירועים כוללת ייעוץ וליווי משלב התכנון של האירוע ועד פיקוח על הצוות במהלך האירוע. השירות כולל ייעוץ לגבי הזמנות, מתנות לאורחים, אטרקציות שונות ועוד.