אודותינו

34ו.jpgאודות המרכז הישראלי למיצגים ודיילות
אירוע מוצלח הוא אירוע שכיף ושמח להיות בו ותמיד ירצו לדבר עליו. אנחנו מתמחים ביצירת אושר ושמחה באירועים בלתי נשכחים.
המרכז הישראלי למיצגים ודיילות הוא מהוותיקים בתחום (משנת 2001) ותמיד החזיק באוסף התלבושות הגדול, המקורי והחדיש ביותר בארץ.
השירות ניתן לך ברמה האישית ביותר בליווי של ורד בקסי בעלת החברה, רקדנית מקצועית וכוריאוגרפית.
אנו מתמחים במציאת פתרונות כיצד להגשים את החלום שלך במציאות, ולהעניק לך את החוויה שחלמת לקבל כפי שניתן לקרוא בדף "המלצות" באתר זה.
להלן פירוט החבילות:
חבילת מתחתנים:
רקדניות ומיצגים לחינה, מסיבת רווקות, וכמובן לחתונה עצמה. בחתונה מומלץ להתאים את המיצג או המופע למהלך האירוע: קבלת פנים, כניסת אורחים לאולם, כניסה מיוחדת שלכם, הרקדות קהל וריקודים (כולל רקדנים סמויים לשיפור האווירה), אפטר פארטי. חבילת מתחתנים יכולה לכלול גם שירות אישורי הגעה לאירוע, דיילות חינניות בכניסה לאולם, הפקת מתנות לאורחים וכל דבר נוסף בו תזדקקו לעזרתנו המקצועית.
חבילת בת/בר מצווה:
תשומת לב אישית לכל לקוחותינו ובמיוחד יצירה של כניסה מקורית ובלתי נשכחת לאולם. השירות כולל כוריאוגרפיה, רקדניות ומיצגים לאורך כל האירוע: קבלת פנים, כניסת אורחים לאולם, כניסה מיוחדת שלכם, הרקדות קהל וריקודים, אפטר פארטי (מיצגי לייזר ותאורה). חבילת בת/בר מצווה יכולה לכלול גם שירות אישורי הגעה לאירוע, דיילות חינניות בכניסה לאולם, הפקת מתנות לאורחים וכל דבר נוסף בו תזדקקו לעזרתנו המקצועית.
חבילת שיווק הכי מיוחד:
עסקים שמעוניינים ליצור לידים ולהרחיב את כמות לקוחותיהם נהנים מחבילה יצירתית ושפע רעיונות מיוחדים כדי למשוך תשומת לב ולהשיג לידים בעזרת דיילות אנרגטיות, חייכניות, בעלות תקשורת בין-אישית טובה. כדי להשיג את המקסימום ולוודא שהדיילות שלך ישאירו רושם בלתי נשכח ניתן להשתמש בתלבושות מעניינות ממבחר התלבושות העשיר שלנו. בנוסף, נשמח לעזור לך עם פריטי קד"מ, הפקת פליירים, לוגיסטיקה ופיקוח מקצועי. לגלריית השיווק לחץ כאן.
חבילת קידום מכירות:
הגדלת המכירות חשובה לכל עסק. כדי לעודד מכירות בדרך יצירתית ונעימה, נציב עבורך דוכנים עם דיילות מיומנות בקידום מכירות שיציגו את המוצר ויעודדו קנייה. השירות מוצלח במיוחד עם מוצרים למכירה מיידית, ניתן להשתמש בתלבושות מעניינות כדי ליצור דוכני מכירות בלתי נשכחים הודות למבחר התלבושות העשיר שלנו. להצלחת פעילות המכירות נשמח לעזור לך עם הפקת פריטי קד"מ, ייעוץ מקצועי כיצד להפיק את המירב מהפעילות ופיקוח מקצועי. לגלריית המכירות לחץ כאן.
חבילת אירועי יוקרה עסקיים:
קהל יוקרתי מצפה לקבל את הטוב ביותר. דוגמניות מקצועיות ויפהפיות יעניקו לאירוע עסקי מגע יוקרתי, אלו הפנים הרשמיות של האירוע. בין אם מדובר באירוע למכירת רכבי יוקרה, כנסים למובילי דעה, יזמים או אירועי אופנה ולייף סטייל. החבילה יוקרתית אך גם נגישה ונמצאת בהישג ידך. הייעוץ שלנו מאפשר לך לתפור את התפאורה היוקרתית המושלמת כגון שטיח אדום, שמפניה, קינוחים ייחודיים ועוד. לגלריית אירועים וכנסים לחץ כאן.
חבילת הפקת אירועים:
עמדות רישום, אישורי הגעה לאירועים פרטיים או עסקיים, קבלת האורחים ורישומם… כל אלה חיוניים להצלחת האירוע. כחלק מהענקת סל פתרונות מלא ללקוחותינו אנו מתמחים גם בפרטים הקטנים כדי שלך יהיה אירוע מוצלח בראש שקט.הפקת אירועים כוללת ייעוץ וליווי משלב התכנון של האירוע ועד פיקוח על הצוות במהלך האירוע. השירות כולל ייעוץ לגבי הזמנות, מתנות לאורחים, אטרקציות שונות ועוד.